Loading

Çfarë dini për ne Kush jemi ne?

Rent a Car Roberti është kompani e formuar në vitin 2015 me 20 Vetura të reja 2015 të markave: WV, Skoda, Ford, Fiat etj

Shihni të gjitha automjetet Rezervo tani

Çfarë lloji i makinës dëshironi? Oferta të mëdha për ju

Citroen C3 2017

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

Renoult Megane

Start from €56.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

VW Polo 1.6 TDI Comfortline

Start from €41.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

Honda Civic Elegance

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

VW Polo Trendline 2.0 TDI

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

Fiat 500L

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

Citroen C-Elysee 2017 Diesel

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

DACIA

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

SUZUKI BALENO 2017

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

Toyota Corolla 1.6 Elegant

Start from €30.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

SUZUKI BALENO 2017

Start from €0.00 / per day
2015 Diesel Auto 25000

Zgjidh atë që dëshiron Makinat tona të mrekullueshme me qira

0.00 /per a day
 • 5 Doors and Panorama View
 • Sigurimi Full Casco asistenc 24 orë…
0.00 /per a day
 • Merr veturen tende ne Aeroportin e Prishtines
 • Km 0000
 • Casco Sigurim , 24 Ore Assistence , Free km
 • Gjithmone sherbimet me te mira per ju
 • Kalo pushimet me vetura 00
 • Rezervo tani dhe përfito nga zbritja:
38.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • Transmission Manual
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
56.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
 • Transmission Manual
41.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • Transmission Manual
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
0.00 /per a day
 • 5 Doors and Panorama View
 • 00km
 • Sigurimi Full Casco asistenc 24 orë…
0.00 /per a day
 • 5 Doors and Panorama View
 • Transmi5 Year service includedssion Manual
 • Under 25,000 Km
30.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • Transmission Manual
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
0.00 /per a day
 • Merr veturen tende ne Aeroportin e Prishtines
 • Km 0000
 • Casco Sigurim , 24 Ore Assistence , Free km
 • Gjithmone sherbimet me te mira per ju
 • Kalo pushimet me vetura 00
 • Rezervo tani dhe përfito nga zbritja:
38.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • Transmission Manual
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
0.00 /per a day
 • 5 Doors and Panorama View
 • Sigurimi Full Casco asistenc 24 orë…
41.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • Transmission Manual
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
0.00 /per a day
 • Sigurimi Full Casco asistenc 24 orë…
 • Transmission Manual
0.00 /per a day
 • 5 Doors and Panorama View
 • Sigurimi Full Casco asistenc 24 orë…
0.00 /per a day
 • SuzukiBaleno 2017
 • Under 25,000 Km
 • Km 00
 • Udhëtoni sigurt në Vendlindjen tuaj dhe jepni kuptim pushimeve tuaja!
 • Asistencë rrugore 24h
56.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View
 • Transmission Manual
41.00 /per a day
 • Fuel Diesel / 1600 cm3 Engine
 • Under 25,000 Km
 • Transmission Manual
 • 5 Year service included
 • Manufacturing Year 2014
 • 5 Doors and Panorama View

See What People Ask to Us FAQS

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Feel Free to Say Hello! GET IN TOUCH WITH US

 • Zyret tona në Aerportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari" dhe Zona Industriale (Mas kazermes "Adem Jashari") 10000 Pristina
 • Numrat e Telefonit: 049518518, 045 612 613
 • E mails: rentacar.roberti@gmail.com
 • Hapur: 24/7
 • Shiko në hart
Translate »